سوروسات سفر

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • آرایشی
  • سینما
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

 

اسامی نهايي کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران

مجموعه : مجله خبری

اسامی نهايي کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران

 

 

اسامی نهايي کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران

تعدد لیست ها و نیز وجود فهرست های جعلی باعث شده است مردم در شناسایی کاندیداهای واقعی جریان های سیاسی مورد علاقه، با سردرگمی مواجه شوند.
از این رو ، عصر ایران، اسامی نهايي کاندیداهای جریان اصلاح و اعتدال «
گام دوم» در استان های کشور را که به تأیید شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان رسیده است، منتشر می کند.

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان شرقی

حوزه تبریز:

1- مسعودپزشکیان

2-علی اصغر الموسوی

3-حجت الاسلام عباس عباس زاده

4-دکتر محمد رضا اسلامی

5-شهاب الدین بی مقدار

6-زهرا ساعی

حوزه هشترود

غفار اسماعیلی

حوزه اهر وهریس

بیت الله عبدالهی

حوزه میانه

1-حافظ شورچی

2-محمد حسین بهبودی

حوزه سراب

1- نصیر پور

حوزه مرند و جلفا

کریم شافعی

حوزه بستان آباد

غلام رضا نوری

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان غربی

حوزه خوی

امین محمدی

حوزه نقده واشنویه

عبدالکریم حسینی زاده

حوزه ماکو و پل دشت

عین الله شریف پور

حوزه میاندوآب

1- مریم مسرت

2- صمد یگانه

حوزه ارومیه

1-الهه سرشار

2-سید هادی بهادری

3-مجید میلان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان اردبیل

حوزه اردبیل

1-حجت الاسلام سرداری

2-محمد فیضی

3-رضا کریمی

حوزه پارس آباد

عباس جهانگیر زاده

حوزه گرمی

میر حمایت میر زاده

حوزه مشکین شهر

یونس اسدی

حوزه خلخال

ضرغام مقربی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان اصفهان

حوزه اصفهان

1-مینو خالفی

2-مسعود حمیدی

3-آجودانی

4-عابدی

5-خانم تاج الدین

حوزه نائین

کریمی

حوزه فریدن

شریفی

حوزه نجف آباد

محمد حسن سورانی

حوزه شهرضا

علی شجایی

حوزه خمینی شهر

محمد تقی لطفی

حوزه اردستان

احمد رمضانی

حوزه نطنز

علی باغبانیان

حوزه گلپایگان

علی بختیار

حوزه شاهین شهر و میمه وبرخوار

سید محمود حسینی

حوزه فلاورجان

منصور علی رحیمی

حوزه لنجان

مزعل حسنی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب حوزه های انتخابیه استان البرز

حوزه کرج

1- ناصر حاجیان مطلق

2- قدیر مهدوی کلیشمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح در حوزه های انتخابیه استان ایلام

حوزه ایلام ، مهران شیروان و چرداول

1- دکتر جلال میرزایی

2- سعید لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و در حوزه های انتخابیه استان بوشهر

حوزه بوشهر ،گناوه،دیلم

خدری

حوزه دشتستان

محمد باقر سعادت

حوزه دشتی وتنگستان

پاکدل

حوزه کنگان ، دیر وجم

بردستانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب انتخابیه استان چهار محال وبختیاری

حوزه اردل فارسان و کوهرنگ

دکتر علی کاظمی بابا حیدری

حوزه بروجن

مهندس حمید شفیع زاده

حوزه شهرکرد

دکتر اردشیر نوریان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان جنوبی

حوزه بیرجند

حمید آیتی

حوزه قائن

علی اسماعیلی

حوزه نهبندان

دکتر اسماعیل اعزازی

حوزه فردوس وسرایان وطبس وبشرویه

روح الله دوست حسینی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان رضوی

حوزه مشهد

1- حسین امینی

2- تقی ابراهیمی سالاری

3- علیرضا شهریاری

4- محمد رضا کلا ئی

5- نسرین یوسفی

حوزه گناباد

منصوریان

حوزه درگز

حاتمیان

حوزه تربت حیدریه

طاهر احمدی

حوزه کاشمر

بنیادی

حوزه خواف

نگهبان سلامی

حوزه سبزوار

1- رمضانعلی سبحانی فر

2- محمد رضا راه چمنی

حوزه نیشاپور

گرمابی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان شمالی

حوزه بجنورد

1- علی قربانی

2- علی اکبری

حوزه اسفراین

حاتمی

حوزه شیروان

قربانعلی اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خوزستان

حوزه اهواز

1- ساری

2- کاظمی نسب (الباجی)

3- یوسفی

حوزه آبادان

1- دهدشتی

2- حمیدی

3- فیروزی

حوزه اندیمشک

جهانبخش قلاوند

حوزه بندر ماهشهر ، امیدیه ، هندیجان

دژمان

حوزه بهبهان

ضرغامی

حوزه خرمشهر

صالح سواری

حوزه دزفول

صدرا

حوزه دشت آزادگان و هویزه

شمس الله بهمئی

حوزه شادگان

هاشم خنفری

حوزه شوش

سید رسول موسوی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان زنجان

حوزه زنجان

1- سید افضل موسوی

2- حجت الاسلام کریم خان محمدی

حوزه خدابنده

سید ابوالحسن رضوی

حوزه ماه‌نشان

ملک حسین کریمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح در حوزه های انتخابیه استان سمنان

حوزه سمنان

احمد همتی

حوزه گرمسار

اسدی

حوزه شاهرود

محمد حسین صادقی

حوزه دامغان

محمد علی محتشمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان

حوزه زابل

1- احمد علی کیخواه

2- دکتر فرهاد شهرکی

حوزه زاهدان

1- غلامرضا عزیزیان

2- علیم یارمحمدی

حوزه ایرانشهر وسرباز و دلگان

ناصر درخشان

حوزه خاش نصرت آباد میر جاوه و کورین

امان الله کردی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان فارس

حوزه شیراز

1- فرج الله رجبی

2- علی اکبری

3- مسعود رضایی

4- بهرام پارسایی

حوزه جهرم

ارجمندی

حوزه داراب ورزین دشت

رضا انصاری

حوزه اقلید

عابدینی

حوزه آباده ،بوانات و خرم بید

صادقی پور

حوزه فیروز آباد وفراشبند

کوروش کرم پور

حوزه نی ریز و استهبان

دکتر محمد صادق کشفی نژاد

حوزه نور آباد و ممسنی

گودرزی

حوزه لامردومهر

محسن علوی

حوزه لارستان

زاهدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان قزوین

حوزه قزوین، البرز ،آبیک

سیده حمیده زر آبادی

حوزه بوئین زهرا وآوج

روح الله بابایی صالح

حوزه تاکستان

بهمن طاهر خانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان قم

1-علي اردشير لاريجاني

2- حجت الاسلام والمسلمين علي بنايي

3- شادنوش

4-نجفي

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان کردستان

حوزه مریوان

فیروز عارفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه

حوزه سنقر

محمد حسین خوش اقبال

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان کرمان

حوزه کرمان

1- خانم دکتر زهره سالاری

2- غلام عباس نوذری

حوزه زرند

حسین امیری

حوزه بافت

علی برز بختیاری

حوزه کهنوج

احمد حمزه

حوزه بم

نیکزادی

حوزه جیرفت

دکتر اعظمی

حوزه شهر بابک

علی اسدی

حوزه رفسنجان

محمدی انارکی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان کهکیلویه و بویر احمد

حوزه بویراحمد و دنا

محمد بهرامی

حوزه کهکیلویه

علی کامرانی

حوزه گچساران

غلامرضا تاج‌گردون

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان گلستان

حوزه گرگان

1- نور محمد تربتی نژاد

2- عبدالغفار رادمهر

حوزه رامیان وآزاد شهر

غلامعلی کوهساری

حوزه کرد کوی ، ترکمن گمیشان و بندر گز

رامین نور قلی پور

حوزه گنبد کاووس

قرجه طیار

حوزه مینو دشت ،گالیکش کلاله و مراوه تپه

غلامعلي شه مرادی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان گیلان

حوزه رشت

1- غلام علی جعفرزاده

2- سید محسن واحدی

3- محمد ثادق حسنی

حوزه فومن

مهدی افتخاری

حوزه تالش

منصور یوسفی

حوزه آستانه اشرفیه

محمد حسين قربانی

حوزه بندر انزلی

حسن ميرزا پور

حوزه رودسر و املش

محمد مهدي رهبري

حوزه لاهیجان و سیاهکل

ابوذر ندیمی

حوزه لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتي

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان لرستان

حوزه خرم آباد

1- سید محمد خان بیرانوندی

2- بهزاد مومنی مقدم

حوزه پل دختر

دکترچراغی

حوزه بروجرد

1- دکتر ابوالفتحی

2- دکتر روح بخشیان

حوزه الیگودرز

داراب گنجی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان مازندران

حوزه ساری

1- علی اصغر یوسف نژاد

2- محمد دامادی

حوزه بهشهر و نکا

سید احمد میری قلعه سری

حوزه محمود آباد و نور

عباس يزداني

حوزه رامسر و تنکابن

شریعت نژاد

حوزه بابل

1-دکتر علی نجفی

2- دکترقاسم زاده

حوزه قائم شهر

1- عبدااه رضیان

2- حسینی

حوزه آمل

خضرايي

حوزه بابلسر و فریدونکنار

رضوان هاشم ورزي

حوزه نوشهر و چالوس

حمزه علي رياحي

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مرکزی

حوزه اراک کمیجان و خنداب

1- داوود نعیمی

2- سید مهدی مقدسی

حوزه شازند

علی ابراهیمی

حوزه خمین

دکتر مطلبی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان هرمزگان

حوزه میناب ، رودان جاسک و سیریک

مصطفی ذوالقدر

حوزه لنگه و بستک و پارسیان و کیش

خالد زمزم نژاد

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان همدان

حوزه همدان

1- علی اسدی

2- مرتضی حسنی حلم

حوزه ملایر

1- محمد کاظمی

2- علیرضا امامی

حوزه تویسرکان

مفتح

حوزه بهار و کبودرآهنگ

علی یعقوبی

حوزه زرن

حسن لطفی

حوزه نهاوند

سلگی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان یزد

حوزه یزد

سید ابولفضل موسوی بیوکی

حوزه اردکان

محمدرضا تابش

حوزه میبد

دکتر کمال دهقانی فیروز آبادی

حوزه مهریز و بافق و…. ابرکوه و خاتم

دکتر علیرضا زارع بیدکی

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرایشگری

برنامه های ماهی صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی