ads
ads
adsads

بنیاد شریف

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • آرایشی
  • سینما
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

آرایشگری هنری زادور

كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو

مجموعه : مجله خبری

كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو

زن خلافکاری که از طریق سابت اینترنتی و به بهانه بخت گشایی و باطل کردن سحر و جادو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان،در مورخه 09/02/1395 زن و شوهری با مراجعه به کلانتری 123 نیاوران به مأمورین اعلام کردند که جهت حل مشکل خانوادگي خود از طريق اينترنت با سايتي مربوط به خانمی بنام “ارژينا”آشناشده وبرای دريافت جادو و طلسم مشکل گشا، چندميليون تومان به این شخص پرداخت کرده اما با انجام کامل تمامی اقدامات گفته شده از سوی فروشنده طلسم و جادو ،هیچگونه تغییری در کاهش مشکلاتشان مشاهده نشده و این خانم نیز حاضر به بازپس دادن وجه پرداختی آنها نمی باشد .

پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “کلاهبرداری” و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 اظهارات شکات :
زن و شوهر جوانِ شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود عنوان داشتند : “از طریق اینترنت ، با وبلاگ خانمی بنام استاد “مرسانا ارژینا” به نشانی www. Mresana.***.ir آشنا شدیم ؛ نامبرده در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می تواند مشکلات افراد را مرتفع نماید ؛ برای حل مشکل خانوادگی خود ، از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در داخل وبلاگ با این خانم تماس گرفته و فرد پاسخگو عنوان نمود که در قبال دریافت مبالغی می تواند با جادو و طلسم ، مشکلات ما را مرتفع نماید !! ؛ با این انگیزه و اطمینان ، برای خرید طلسم و جادو اعلام آمادگی کرده و در مرحله اول با دریافت دو میلیون تومان ، صفحه ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم از طریق پیک برای ما ارسال شد و این خانم ( مرسانا ارژینا ) طی تماس تلفنی عنوان نمود که این صفحه را در منزل خود نگهداری کنیم تا گرفتاری هایمان برطرف شود ” .

كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو

این زن و شوهر جوان در ادامه شکایت خود عنوان کردند : ” به علت عدم حصول نتیجه ، طی تماس با خانم “مرسانا ارژینا” ، وی درخواست مبالغ دیگری برای طلسم های تکمیلی می کرد و در قبال دریافت مبلغ 7 میلیون تومان ، هر بار اشیاء متفاوتی اعم از پارچه های حاوی جملات نامفوم ، مایعات و مواد مختلف از طریق پیک برای ما ارسال می کرد ؛ نهایتا هنگامیکه هیچکدام از مشکلات ما با این طلسم و جادوها برطرف نشد ، به این خانم اعتراض کرده اما ایشان ضمن فحاشی دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ما نشد ” .

تحقیقات پلیسی :
با آغاز رسیدگی به پرونده و با بررسی محتویات داخل وبلاگ www. Mresana.***.ir مشخص شد که خانم مرسانا ارژینا با تبلیغاتی اعم از طلسم جذابیت و جلب توجه ، طلسم بخت گشا و کارگشا ، طلسم عشق و محبت ، باطل کردن سحر و زبان بند و رفع گرفتاری و مشکل اقدام به کلاهبرداری از دو شاکی پرونده و تعداد دیگری از شهروندان نموده است .

نهایتا با انجام اقدامات پلیسی ، هویت واقعی استاد مرسانا ارژینا بنام سمانه . ز ( 33 ساله ) ساکن سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری شناسایی و دستگیر شد .

در ادامه تحقیقات و با بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی متهم ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد ، مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند .

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و دیگر اسناد و مدارک بدست آمده ، به دستور مقام قضایی وبلاگ متهمه (www. Mresana.***.ir ) مسدود و متهم پرونده نیز جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر ( مسیر شرق به غرب ) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه نمایند .

 

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

برنامه هاي ماهي صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

برنامه هاي طنز ريوندي

فال و طالع بینی

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-27434708-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');