ads
ads
adsads

بنیاد شریف

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • آرایشی
  • سینما
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

آرایشگری هنری زادور

ساعت طرح عشق

قتل شوهر عمه به بهانه فروش شیشه +تصویر

مجموعه : مجله خبری
قتل شوهر عمه به بهانه فروش شیشه
جوانی که شوهر عمه‌اش را به خاطر فروش مواد مخدر به قتل رسانده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعت 22:15 ، دوم خرداد ماه امسال وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در خیابان وفادار شرقی به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جوانی حدودا 30 ساله بنام “حامد . ک” طی درگیری با یکی از بستگانش بنام “پوریا . الف” ( 20 ساله ) مورد اصابت چاقو از ناحیه چپ سینه قرار گرفته است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با وجود انتقال “حامد . ک” به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی ، وی به علت اصابت ضربه چاقو به ناحیه حیاتی بدن و خونریزی شدید فوت کرد .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 قتل شوهر عمه به بهانه فروش شیشه

اظهارات شاهدان صحنه درگیری :
کارآگاهان اداره دهم با حضور در صحنه جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه درگیری پرداختند . عموی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “داخل ماشین نشسته بودم که مشاهده کردم برادرزاده ام پوریا در حال فحاشی کردن به دامادمان ( شوهرخواهرم ) است و حالت عادی نیز ندارد . آنها با هم درگیر شدند ؛ حامد با دسته ی تی به سمت او حمله ور شد و پوریا نیز با چاقو به سمت او رفت و یک ضربه به قلب او ( حامد ) زد ؛ پوریا سوار موتور شد و حامد نیز با ماشین یکی از بستگان به بیمارستان منتقل شد ” .

یکی از اهالی محل نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “در حال پاک خودرو بودم که متوجه صدای درگیری از داخل خانه آقای … ( عموی قاتل ) شدم . پس از چند لحظه ، درگیری به بیرون کشیده شد ؛ مشاهده کردم که پوریا اول با فحاشی بیرون آمد و به سمت حامد حمله ور شد ؛ حامد نیز با دسته ی تی به سمت او حمله ور شد که پوریا با چاقویی که در دست داشت یک ضربه به سینه او زد و با موتور از محل متواری شد ” .

دستگیری متهم :
با شناسایی دقیق متهم ، کارآگاهان با بررسی سوابق وی اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمین سابقه داری است که پیش از این نیز به اتهام نزاع و درگیری و مجروح نمودن یک نفر با سلاح سرد ، سال گذشته دستگیر و به تازگی (در مورخه 13/02/1395) از زندان آزاد شده است .

در ادامه تحقیقات ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پس از ارتکاب جنایت به منزل یکی از بستگان نزدیک خود ( خواهر متهم ) در شهرستان کرج متواری شده است ؛ هماهنگی های  قضایی جهت دستگیری متهم در شهرستان کرج انجام شده بود که کارآگاهان اطلاع پیدا کردند متهم در ساعت 06:00 سوم خردادماه به محل سکونتش در تهرانپارس – خیابان وفادار شرقی مراجعه کرده است که بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل اقدام به دستگیری وی کردند .

 قتل شوهر عمه به بهانه فروش شیشه

اعتراف به جنایت :
متهم با اشاره به این موضوع که پیش از جنایت اقدام به مصرف مشروبات الکلی کرده است ، در اظهاراتش صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و در خصوص شب جنایت به کارآگاهان گفت : ” پس از مصرف مشروبات الکلی به خانه آمده بودم که ناگهان زنگ خانه زده شد . جوانی موتورسوار سراغ مقتول را گرفت ؛ به او پاسخ دادم که وی در خانه نیست و در ادامه از او پرسیدم که با شوهر عمه ام چکار دارد که آن شخص پاسخ داد برای خرید [مواد مخدر از نوع] شیشه آمده است ؛ با اطلاع از علت حضور این شخص از وی خواستم که از آنجا برود که در همین زمان ، مقتول وارد خانه شد ؛ به او اعتراض کردم که مگر اینجا محل فروش شیشه است که ناگهان او شروع به ناسزا گفتن به من کرد و در ادامه درگیر شدیم و …. ” .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با عنایت به اظهارات شاهدان و نهایتا اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ” .

 

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

برنامه هاي ماهي صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

برنامه هاي طنز ريوندي

فال و طالع بینی

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-27434708-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');