ads
ads
adsads

بنیاد شریف

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • آرایشی
  • سینما
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

آرایشگری هنری زادور

ردپای رقیب عشقی در جنایت نیمه‌شب تجریش !

مجموعه : مجله خبری

قتل,جنایت

ردپای رقیب عشقی در جنایت نیمه‌شب تجریش

 اظهارات همسر و برادر یک زن جوان که در جریان شلیک‌های نیمه‌شب در حوالی تجریش به قتل رسیده، پلیس را با فرضیه انتقامجویی عشقی در این جنایت رو‌به‌رو کرده است.

این ماجرای هولناک، همزمان با شلیک‌ چند گلوله ساعت 2 بامداد سه‌شنبه 18 خرداد در خیابان بهروز – حوالی میدان تجریش – کلید خورد.

به‌گفته شاهدان مرد جوانی که از ناحیه پهلو هدف گلوله قرار گرفته بود، از داخل پارکینگ یک ساختمان بیرون آمد و از مرد سیاهپوش مسلح خواست که شلیک نکند، اما مرد جنایتکار بی‌توجه به فریادهای سرایدار ساختمان به سراغ همسر او که در کوچه فریاد می‌کشید و کمک می‌خواست رفت و با شلیک 4 گلوله زن جوان را هدف گرفت.

بلافاصله هم عامل جنایت به سرعت پا به فرار گذاشت. این در حالی بود که مرد سرایدار همچنان با صدای بلند قاتل همسرش را به اسم صدا می‌زد و به دنبالش می‌دوید.

دقایقی بعد مأموران کلانتری 101 تجریش که در جریان این سناریوی مرگبار قرار گرفته بودند، خود را به محل حادثه رساندند.در ادامه نیز بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیمی از مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران خود را به محل تیراندازی رساندند.

پیکر مرد مجروح به بیمارستان و جسد زن جوان نیز برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.یکی از همسایه‌ها که از همان لحظه نخست شاهد جنایت بود،گفت: خواب بودم که صدای جیغ و فریاد شنیدم و از خواب پریدم و خودم را به پنجره رساندم.همان موقع مرد سیاه‌پوشی را دیدم که وارد ساختمان روبه‌رویی شد، بعد هم صدای درگیری آنها به گوش رسید. مرد جوان دیگری که همدست عامل جنایت بود با شنیدن صدای گلوله به سراغ همدستش رفت و از او خواست آرام باشد و چند لحظه بعد هم پا به فرار گذاشت.مرد سرایدار که بنیامین نام دارد، دستانش را روی پهلویش گذاشته و از پارکینگ خارج شد. همسرش جلوی در پارکینگ ایستاده بود و از مرد سیاهپوش می‌خوست آرام باشد، اما قاتل آشنا که در یک‌قدمی زن جوان ایستاده بود، تیراندازی کرد و پس از شلیک 4 گلوله به زن، پا به فرار گذاشت.

شاهد که از نیروهای بازنشسته پلیس است، ادامه داد: مرد مجروح در حالی که قاتل همسرش را صدا می‌کرد، به تعقیب او پرداخت اما موفق به دستگیری‌اش نشد.

یکی از همسایه‌های قدیمی محل نیز گفت: وقتی برادر زن جوان به صحنه جنایت آمد و مشخصات قاتل سیاه‌پوش را شنید، اعلام کرد او را می‌شناسد. او گفت: مرد جنایتکار مدتی قبل نیز برای خواهرم مزاحمت ایجاد کرده و تعهد داده بود که دیگر به خانه خواهرم نزدیک نشود.وی افزود: صحبت‌هایی که در محل از سوی شوهر و برادر قربانی جنایت رد‌و‌بدل شد نشان از آن داشت که قاتل سیاه‌پوش در گذشته به زن جوان علاقه داشته و حتی پس از ازدواج او نیز با مزاحمت‌هایش قصد داشته باعث جدایی زن جوان و همسرش شود. در پایان نیز با شلیک‌های مرگبار به این ماجرای عاشقانه پایان داده است.

مرد همسایه گفت: متأسفانه مدتی است که شهرداری با ارائه مجوز تجاری به خانه‌های مسکونی باعث شده تا اهالی محل اقدام به فروش خانه‌هایشان کنند و این زوج جوان نیز کمتر از یک ماه است که به عنوان سرایدار یک شرکت بازرگانی در این ساختمان مشغول به کار شده‌اند.بنابه این گزارش، در حال حاضر بنیامین 28 ساله – شوهر قربانی جنایت – روی تخت بیمارستان تحت درمان است و تجسس‌ها برای دستگیری آدمکش فراری ادامه دارد.

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

برنامه هاي ماهي صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

برنامه هاي طنز ريوندي

فال و طالع بینی

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-27434708-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');