ads
ads
adsads

بنیاد شریف

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • آرایشی
  • سینما
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

آرایشگری هنری زادور

ساعت طرح عشق

راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد/تصویر

مجموعه : مجله خبری

راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد

در ساعت 14:10 مورخه 05/11/1393 وقوع یک فقره درگیری در یک کارخانه صنایع غذایی ( فلافل سازی ) در منطقه فشافویه – شهرک صنعتی به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد دو تن از کارگران کارخانه به نام‌های “جواد” و “فرشاد” ، با حمله ور شدن به سمت سایر کارگران اقدام به مجروح نمودن تعدادی از آنها از جمله فردی بنام “اسلام . ی ” نموده و در ادامه از محل متواری شدند.

راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد

پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ : 

با گذشت دو روز از وقوع درگیری منجر به ضرب و جرح کارگران کارخانه و متواری شدن “جواد” و “فرشاد” ، به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد که “اسلام . ی” ( 30 ساله ) با وجود انتقال به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی ، به علت شدت ضربات وارد شده به ناحیه ی سر فوت نموده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور رئیس شعبه 102 دادگاه بخش فشافویه ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تحقیقات میدانی: 

با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، کارآگاهان به تحقیق از کارگران کارخانه ی فلافل سازی پرداختند ؛ یکی از کارگران کارخانه که بهمراه مقتول مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “من و اسلام ( مقتول ) در حال کار کردن در کارخانه بودیم که ناگهان احساس کردم پشت سرم داغ شده ؛ از ناحیه پشت سر دچار خونریزی شدیدی شده بودم ؛ جواد و فرشاد به سمت ما حمله ور شده و هر دو نفرمان را با قمه و از ناحیه سر مجروح کرده بودند ؛ به علت خونریزی شدید ، بیهوش شدم و پس از آن اطلاع از هیچ چیزی نداشتم تا نهایتا در بیمارستان بهوش آمدم ” .

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث,حوادث روز

سرقت ، انگیزه ارتکاب جنایت :

در شرایطی که هیچ نشانی مشخصی از “جواد” و “فرشاد” وجود نداشت ، کارآگاهان در ادامه ی اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهمین اطلاع پیدا کردند که “جواد . ع” ( 22 ساله ) در مورخه 05/02/1394 به اتهام سرقت اماکن دستگیر و روانه زندان شده لذا ضمن هماهنگی با مقام قضایی ، متهم ( جواد . ع ) جهت تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

“جواد . ع” پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” بهمراه فرشاد تصیم به سرقت ابزارآلات داخل کارخانه گرفتیم ؛ قصد داشتیم تا اموال مسروقه را با یک دستگاه خودرو وانت متعلق به کارخانه از آنجا خارج کنیم اما روز سرقت تعدادی از کارگران از جمله مقتول متوجه قصد و نیت ما شدند ؛ جهت فرار با قمه به سمت آنها حمله ور شده و پس از مجروح کردن تعدادی از آنها ، از کارخانه متواری شده و به میدان راه آهن آمدیم ؛ در آنجا از یکدیگر جدا شدیم و پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از فرشاد ندارم تا اینکه پس از گذشت مدت کوتاهی به اتهام سرقت مغازه دستگیر و روانه زندان شدم ” .

شناسایی و دستگیری متهم اصلی پرونده : 

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که “فرشاد . ش” ، هویت برادر متهم پرونده ی آنها بنام واقعی “حسن . ش” ( متولد 1377 ) می باشد ؛ در تحقیقات از اعضای خانواده حسن مشخص شد که وی بواسطه اعتیاد شدید به مصرف موادمخدر شیشه از خانه خارج شده و اعضای خانواده اش پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از وی ندارند .

با شناسایی هویت واقعی متهم پرونده ( حسن . ش ) ، اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری حسن در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار داشت تا نهایتا کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که حسن . ش از چندی پیش در یک مغازه باطری سازی و اینبار نیز با هویت مجهول عرفان مشغول بکار شده است ؛ سرانجا با شناسایی دقیق مخفیگاه و اطمینان از حضور متهم اصلی پرونده در محل ، “حسن . ش” در ساعت 12:00 مورخه 06/09/1395 دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث,حوادث روز

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” از 15 سالگی به مصرف موادمخدر بویژه شیشه اعتیاد پیدا کردم و به همین علت از خانه فرار کردم ؛ مدتی بلامکان بودم تا اینکه در یک کارخانه فلافل سازی و به عنوان کارگر ساده مشغول بکار شدم ؛ پس از گذشت 20 روز از زمان استخدام در کارخانه ، بهمراه یکی دیگر از کارگرها بنام جواد تصمیم به سرقت لوازم و ابزارآلات کارخانه و فروش آنها گرفتیم . روز سرقت ، مقتول و تعداد دیگری از کارگران متوجه نیت ما شدند ؛ به قصد فرار از محل ، به سمت آنها حمله ور شدیم و در یک لحظه من با قمه چندین ضربه ی محکم به سر مقتول و چند کارگر دیگر زده و پس از آن هر دو نفر از آنجا خارج شدیم ” .

 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است “.

 

باشگاه خبرنگاران

 

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

برنامه هاي ماهي صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

برنامه هاي طنز ريوندي

فال و طالع بینی

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-27434708-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');