ads
ads
adsads

بنیاد شریف

مروری بر گذشته

مجله فرهنگی و هنری

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

 • جذاب
 • دیدنی
 • دنیای مد
 • مطالب طنز
 • آرایشی
 • سینما
 • بیوگرافی هنرمندان
 • عجایب
 • گوناگون

آرایشگری هنری زادور

آرایشگری هنری زادور

ساعت طرح عشق

جزییات دعوای مرگبار دو سرکرده اوباش فلاح/عکس

مجموعه : مجله خبری

جزییات دعوای مرگبار دو سرکرده اوباش فلاح

در ساعت 14:45 مورخه  18/11/94 ، از طريق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع يک فقره درگيري منجر به قتل در فلاح – خيابان مسجد –  نبش کوچه عباسقلي به کلانتري161 ابوذر اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتري در محل وانجام بررسيهاي اوليه مشخص شد فردي بنام ابراهيم (35ساله ) بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه چپ سينه فوت نموده است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

شناسایی و دستگیری متهم پرونده :
با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل وقوع جنایت ، در ساعت 15:00 مورخه 18 بهمن ماه و از طریق تماس صورت گرفته با مرکز فوریت های پلیسی 110 کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که جوانی به علت جراحت های شدید دست و پاها به بیمارستانی در همان نزدیکی محل مراجعه و تحت اقدامات درمانی قرار گرفته است ؛ با توجه به احتمال ارتباط این دو موضوع به یکدیگر ، بلافاصله کارآگاهان به بیمارستان مراجعه و تحقیقات از بنام “رضا” ( 26 ساله ) در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت .

 اخبار حوادث ,خبرهای حوادث,حوادث روز

“رضا” در اظهارات اولیه عنوان داشت که مقتول را می شناسد و حتی با او سابقه نزاع و درگیری نیز داشته اما او مرتکب جنایت نشده است ؛ در ادامه تحقیقات وی نتوانست در خصوص علت جراحت های شدید بوجود آمده بر روی قسمت های مختلف بدن بویژه دست و پاها توضیح قانع کننده ای ارائه دهـد . لذا ضمن انجام هماهنگی های لازم قضایی ، دستور بازداشت رضا از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اعتراف به جنایت :
با پایان اقدامات درمانی ، متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل اما در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جنایت شد ؛ همزمان ، کارآگاهان با بررسی سوابق رضا اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمین سابقه دار و اراذل و اوباش منطقه فلاح است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف “نزاع و درگیری” ، “ایجاد مزاحمت برای بانوان” و “قدرت نمایی با سلاح سرد” دستگیر و روانه زندان شده است .

در ادامه رسیدگی به پرونده و گذشت نزدیک به دو ماه ، رضا که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت در ساعت 09:00 مورخه 28/01/1394 لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل ابراهیم اعتراف کرد ؛ وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” من و ابراهیم هر دو از گنده های منطقه فلاح بودیم !!! و بر سر همین موضوع همیشه با هم درگیری داشتیم ؛ همین موضوع باعث ایجاد دشمنی و کینه مابین ما شده بود ؛ چند روز پیش از جنایت ، از طریق بچه های محل اطلاع پیدا کردم که یک [ فقره ] تخریب عمدی خودرو در منطقه اتفاق افتاده که برادر کوچکتر مقتول شایعه انجام آن توسط مرا در داخل محل مطرح کرده بود ؛ به همین علت شب قبل از جنایت به سراغش در یک رستوران رفته و او را مورد ضرب و جرح قرار دادم ” .

 اخبار حوادث ,خبرهای حوادث,حوادث روز

متهم در خصوص روز جنایت نیز به کاراگاهان گفت : ” روز درگیری متوفی به سراغ من آمد تا انتقام برادرش را از من بگیرد ؛ در داخل کوچه شیدایی به سمت من آمد و با چاقو به سمت من حمله ور شد ؛ من نیز با استفاده از چاقوهای همراه خود به وی حمله شدم ؛ ابتدا به پیشانی اش ضربه ای وارد کردم اما ناگهان به داخل شمشادها افتادم ؛ [ در همان وضعیت ] مقتول با چاقو ضربه ای به دو پایم زد ؛ قصد گرفتن چاقو از دست وی را داشتم که دستم نیز چاقو خورد ؛ ناگهان با چاقویی که در دست داشتم ، ضربه ای را به سمت وی پرتاب کردم که چاقو داخل سینه اش شد و روی زمین افتاد ؛ به سرعت از محل دور شدم و با خاطر جراحت و خونریزی شدید خود را به سرعت به بیمارستان رساندم که در آنجا دستگیر شدم ” .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ” .

 باشگاه خبرنگاران

 

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

برنامه هاي ماهي صفت

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

برنامه هاي طنز ريوندي

فال و طالع بینی

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-27434708-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');